Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

English translation below...

PARTNERS SK s.r.o. ponúka NA PREDAJ veľmi obľúbený, známy a dobre fungujúci penzión/chatu PONIKLEC v obľúbenej a turisticky vyhľadávanej lokalite - REMATA. Jedná sa o rodinný penzión (chatu), poctivú drevenicu, ktorej atmosféra a nádherné prostredie si Vás okamžite podmaní. Rozprestiera sa na veľkom pozemku s dostatočným priestorom pre grilovačky, opekačky a rôzne vonkajšie aktivity. Súčasťou sú dve veľké terasy a reštaurácia, kde sa pravidelne konajú rodinné oslavy, svadby, promócie, kary a rôzne ďalšie akcie. Pre deti je nanovo vybudované detské ihrisko, rovno na pozemku. Magickú atmosféru tohto miesta dotvára kaplnka nachádzajúca sa priamo na pozemku, v ktorej sa konajú svadobné obrady. Vďaka tejto atrakcii je penzión často vyhľadávaný pre konanie menších svadieb, kde máte zabezpečené všetko v jednom (obrad, svadobnú hostinu aj ubytovanie svadobčanov). 

Pozemok má celkovú rozlohu 780m2, pričom samotný penzión má cca 300m2. Ubytovacia kapacita: 25 lôžok (dobudovaná je aj nová rodinná izba v štýle Alpského apartmánu so samostatným vonkajším priestorom, novou kúpeľňou a toaletou). Kapacita reštaurácií a kaviarne je 50 ľudí + obe terasy ďalších 50 ľudí. Dajú sa pripraviť aj akcie (svadba...) s kapacitou do100 ľudí. Kúrenie elektrické plus nový krb. Penzión bol postupne rekonštruovaný, niektoré veci boli vybudované na novo. 

NÁŠ NÁZOR:

Výborná ninvestícia, ktorá má potenciál buď ostať tak ako je, s okamžitým generovaním zisku, alebo s menšími úpravami môže slúžiť ako chata, či chalupa, resp. dovolenkové útočisko, kľudne aj pre viacero generácií v nádhernej horskej lokalite. Chata je v lone rozmanitej prírody, obľúbenej a známej oblasti REMATA - RÁZTOČNO, s dobrou dostupnosťou zo všetkých kútov Slovenska. Rovno z chaty sa môžete vybrať na turistiku a vybrať si hneď z niekoľkých turistických trás aj s náučným chodníkom. Veľkým bonusom je jej celoročné využitie!  Mimoriadne obľúbené sú aj jazdy na koni a rybačky v okolí. V lete môžete využiť kúpanie v zime bežecké trasy, ktorých je v okolí aspoň 20. Pár metrov nad chatou sa nachádza lyžiarsky svah. V obľube hostí sú výlety vlakom do neďalekých miest, či výhliadkové jazdy. Súčasťou je vyhľadávaná reštaurácia, kde váborne varia a ktorú navštevujú aj zákazníci mimo ubytovacích hostí. 

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI
+ zabehnutá prevádzka
+ nízke náklady
+ atraktívna lokalita
+ priaznivá cena
+ celoročná prevádzka
+ výborná kuchyňa

+ kaplnka

OBJEKT
Plocha pozemku: približne 800 m2 
Parkovacie státie - cca 30 parkovacích miest, s možnosťou dobudovať ďalšie
Zastavaná plocha približne: 150m2

Kapacita reštaurácie a baru - 50 ľudí

Predná terasa - 30 ľudí

Zadná terasa - 30 ľudí, plus ohnisko, detské preliezky/kútik, lúka

MOŽNOSTI VYUŽITIA: 
Penzión, rodinný horský hotelík, Chata s reštauráciou na horský spôsob, chalupa, rodinná chata, víkendové sídlo, priestor na prenájom pre viacčlenné skupiny, priestor na eventy a akcie rôzneho druhu
Ubytovacie jednotky s kapacitou 25 lôžok, orgaizácia svadieb, osláv, jubileí... 
Rekreačné stredisko
rodinná chalupa, dovolenkové sídlo

OKOLIE: 
Lokalita má krásnu prírodu a ponúka celoročne nekonečné príležitosti na výlety a iné aktivity. Okrem turistiky si tu klienti radi zajazdia na koňoch, rybárčia, kúpu sa, a v zime bežkujú, lyžujú, bobujú a sánkujú. Mimoriadne obľúbené sú výlety vlakom cez tunely, mosty a viadukty. Skvelá poloha na výlety a spoznávanie okolitých slovenských miest s bohatou kultúrou ako Banská Štiavnica, Kremnica, Bojnice s celodenným výletom na Bojnický zámok a ZOO, Trenčianske Teplice spojené s oddychom v známom kúpeľnom welness centre, Banská Bytsrica...    O aktivity tu skutočne nie je núdza. 

CENA: Dohodou v RK
 

* zabezpečíme autorizovanú KZ a hradíme všetky poplatky na katastri
* poskytujeme autorizované kúpne zmluvy
* kompletný právny a advokátsky servis
* hypotekárne a stavebné financovanie
* katastrálne konanie a geodetické práce

KONTAKT

KONTAKT

PARTNERS SK s.r.o.
Doležalova 15
821 04 Bratislava

Ak Vás ponuka zaujala, volajte na t.č.
0911 551 700
alebo píšte na email

zani@partnerspro.sk

English version:

PARTNERS SK s.r.o. is selling good known and  highly liked guesthouse/cottage PONIKLEC in one of the most visited area - REMATA. It is a family guesthouse/ cottage made precisely out of wood, of which the atmosphere and stunning surrounding will catch your attention. Its large garden provides you with enough room for grill parties and other outdoor activities. The property is accompanied by two large terraces and restaurant, where family parties, graduation parties, weddings, funeral receptions and other gatherings are hosted regularly. There is newly built playground for kids just outside on the garden. Chapel, which is located right on the property, only adds to the magical atmosphere and is a great place for wedding rituals. Thanks to the chapel, guesthouse is frequently booked for smaller weddings as it provides all in one. (wedding ritual, food, accommodation for guests and many more).

Area of the land is 780m2, while the guesthouse only has approximately 300m2. The capacity of the guesthouse is 25 rooms (new room with style of a alpine apartment has been recently built with its own outdoor place, nee bathroom and toilet). Capacity of the restaurant and cafe is 50+ people and both terraces have capacity of another 50 people. There can be events hosted (e.g. weddings) with capacity approximately to 100people. Heating is electrical with a new fireplace. Guesthouse has been renovated and some placed have been built newly. 

OUR OPINION:

It is truly a great investment, with a potential to either remain as a guesthouse with immediate profit or after small adjustments it can become a cottage or a holiday/ weekend house in a great location and can last many generations. The property is in a location with great accessibility from all over Slovakia and right from the place you can choose to go on a hike and have plenty of options on many tourist routes. Great plus is its opportunity to use it all year! Horse riding and fishing are also few of the favuorite activities in the area as well as swimming in summer and cross country skiing or skiing in winter. 

ADVANTAGES OF THE PROPERTY:

+ already perfectly working service

+ low costs

+ great location 

+ good price

+ chapel 

+ year round usability 

+  prominent kitchen 

PROPERTY: 

area of the property: approximately 800m2

parking places: approximately 30, with option to build new ones

built-up area: 150m2

capacity of the restaurant and bar: 50 people

front terrace: 30 people

back terrace: 30 people + fire, kids playground, meadow

SURROUNDING: 

Location has beautiful nature and offers many all year activities and trips. Not only hikes but also horseback riding, fishing, swimming, cross country skiing, skiing or sledding. Many tourists also enjoy trips by train through tunnels, bridges and viaducts. Great location to get to explore slovak nature and cities such as Bánska Štiavnica, Kremnica, Bojnice with all day trip to Bojnický Zámok and ZOO, Trenšianske Teplice and a well known wellness center located there, Bánska Bystrica and many more. 

PRICE: in Real Estate

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
780 m2
Úžitková plocha:
780 m2
Plocha pozemku:
780 m2
Zastavaná plocha:
150 m2
Podlahová plocha:
300 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
8
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
drevostavba
Zateplený objekt:
áno
Terasa:
áno - 2
Terasa plocha:
80 m2

Pozrieť na mape

Maklér

JUDr. Alexandra ZÁNI

JUDr. Alexandra ZÁNI

maklér

  • Slovensky
  • English
  • lrm
  • rusr
  • narks

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti